Ангел Джамбазки Ангел Джамбазки

Ангел Джамбазки


Роден съм в София през 1979 г. Завършил съм право в Юридически факултет на СУ „Св. Климент Охридски“.Член съм на ВМРО от 1997 г., като в момента съм заместник-председател на ВМРО.
От ноември 2011г. до юни 2014г. съм общински съветник в Столичния общински съвет, избран с листата на ВМРО  през октомври 2011г. На 25 май 2014г. бях избран за член на Европейския парламент от Р България от квотата на ВМРО.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Политически групи

  • 01.07.2014 ... : Европейски консерватори и реформисти - Член

Национални партии

  • 01.07.2014 ... : ВМРО (България)

Заместник-председател

  • 13.10.2014 ... : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Бивша югославска република Македония

Член

  • 01.07.2014 ... : Комисия по култура и образование
  • 14.07.2014 / 12.10.2014 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Бивша югославска република Македония

Заместник

  • 01.07.2014 ... : Подкомисия по сигурност и отбрана
  • 01.07.2014 ... : Комисия по правни въпроси
  • 01.07.2014 ... : Комисия по външни работи
  • 14.07.2014 ... : Делегация в Комитета за парламентарно сътрудничество ЕС-Русия